Metal Gear Hideout

 26.8.2019


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: MGS: Peace Walker [ seznam kategorií ]


|1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13  |

Nový Peace Walker spot

178.pngJaponské vydání Peace Walkera už klepe na dveře, takže je jasné, že se začnou objevovat nové reklamní spoty jako je například tento, který dnes Kojima Productions zveřejnilo na svém blogu.

Zdroj: Kojima Productions blog

Redaktor (solid__snake)

Datum: 23.04.2010


První recenze MGS: Peace Walker!

177.pngMGS: Peace Walker vyjde sice v Japonsku až za týden, ale redakce japonského časopisu Famitsu si svou kopii hry již ukořistila, dohrála a zhodnotila. A výsledek? Nejvyšší možné skóre - 40/40. Za celou historii časopisu dostalo nejvyšší hodnocení jen velice málo her. Ale můžeme Famitsu věřit? Vždyť samotný časopis je jedním z reklamních předmětů, které se objeví ve hře. Co je ještě zajímavější, Hirokazu Hamamura, bývalý šéfredaktor Famitsu a současný majitel firmy, která časopis vydává, se podílel na propagační kampani MGS: Peace Walker a dokonce se objevil na stránce Peace Walkeru věnované. Jinak řečeno, Famitsu a MGS: Peace Walker jsou až moc dobří kamarádi. Na druhou stranu, o kvalitách hry snad nikdo z nás nepochybuje :)

Administrátor (snakeeater)

Datum: 21.04.2010


Kojima o US verzi PW a jeho dalších projektech

176.jpgKojima dnes na svém Twitteru oznámil, že US verze Peace Walkera je už téměř dokončena. Japonská byla zkompletovaná již dávno, takže už zbývá dokončit pouze verzi evropskou...
Kromě PW se Kojima opět rozpovídal o svých dalších projektech. Ano, čtete správně. Už jsou dva. A ani o jednom nevíme vůbec nic. Snad jen to, že jeden Kojima nazval "příští projekt" a ten druhý zase "tajný projekt". Doufejme, že nám je poodhalí co nejdříve.

Zdroj: andriasang.com

Redaktor (solid__snake)

Datum: 20.04.2010


Japonci s cenzurou, my tentokrát bez ní!

173.pngJen málokdy se stává, že Evropané mají něco, co Japonci ne. Tentokrát ale vyjímka potvrzuje pravidlo. Japonská verze MGS: Peace Walker dostala hodnocení C, což znamená, že ji mohou hrát děti od 15 let. Jelikož hrozilo, že hru budou moci hrát děti až od 17 let, musel Hideo Kojima ze hry vystřihnout velice důležitou scénu, která je pro MGS "nepostradatelná". Věc zašla až tak daleko, že tvůrci byli nuceni ze hry naprosto odstranit krev. Naproti tomu americká a evropská verze bude naprosto bez cenzury, a k nám se tak dostane plnohodnotný, neosekaný kousek s hodnocením T.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 19.04.2010


Předváděčka Peace Walker triček

172.jpgNejnovější video je vcelku netradiční. Tomokazu Sugita a Yumi Kikuchi, kteří v japonské verzi hry propůjčili hlas Millerovi a Strangelove, v něm předvádí trička od UT, samozřejmě s tématikou Peace Walkera. Video je celé japonsky, takže většina z vás jim asi moc rozumět nebude, ale tak aspoň se můžete podívat na všechna ta trička, pěkně jedno po druhém.

Video na YouTube


Redaktor (solid__snake)

Datum: 17.04.2010


|1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 17695 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout