Metal Gear Hideout

 20.6.2019


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Češtiny [ seznam kategorií ]


[1] 2 3 4  |

MGS4 - překlad Codec rozhovoru

Na TGS se podařilo některým maníkům natočit na jedné hrací stanici rozhovor Snaka a Otacona přes Codec. Nyní ho Upuaut, známý překladatel z TUS, přeložil z japonštiny do angličtiny. Všimněte si, co z překladu vyplývá - Snake zachránil Sunny, ta spolu s Otaconem vynalezla Metal Gear Mark II a teprve poté ho Snake dostává k dispozici na svou misi. Čti dál

Administrátor (snakeeater)

Datum: 13.10.2007


Překlad - In The Darkness of Shadow Moses

Takže jsem upnul další část překladu In The Darkness of Shadow Moses.
Dozvíte se něco o Nastashe, jejím manželovi Richardu Amesovi a taky o Shadow Moses. Padne slovo i o historii FOXHOUNDu a vojácích nové generace (Genom Soldiers).
Zatím to je stále jen povídání o tom co se dělo s Nastashou na začátku Shadow Moses incidentu. Příště už začne live přenos akce Solida Snaka :)
Překlad si můžete přečíst zde.

Redaktor (rivon)

Datum: 06.10.2007


In the Darkness of Shadow Moses

Nastasha Romanenko se po lživém vyjádření vlády USA o událostech na Shadow Moses rozhodla seznámit širokou veřejnost s tím, co se tam skutečně stalo. Napsala knihu "In the Darkness of Shadow Moses: Nezveřejněná pravda", ve které popisuje příběh Solida Snaka, který zachránil svět před jadernou katastrofou. Tato kniha byla vládou ihned označena za kontroverzní a za plnou nesmyslů. V tomto článku najdete kompletní překlad její knihy. V článku budou pravidělně přibývat nové přeložené části. Recenzi knihy si můžete přečíst zde. Čti dál

Redaktor (rivon)

Datum: 29.09.2007


Titulky k MGS4 traileru!!

Připravil jsem pro vás titulky pro MGS4 trailer, který byl předveden na TGS 2007. Vydání těchto titulků se docela protáhlo z důvodu nekompatibility traileru s programem, který používám na tvorbu titulků, takže se omlouvám a doufám, že budete s finálním výsledkem spokojeni. Titulky sedí na normální i na HD verzi.

Download titulků

Administrátor (snakeeater)

Datum: 22.09.2007


Recenze In the Darkness of Shadow Mosses

Nastasha Romanenko se po lživém vyjádření vlády USA o událostech na Shadow Moses rozhodla seznámit širokou veřejnost s tím, co se tam skutečně stalo. Napsala knihu "In the Darkness of Shadow Moses: Nezveřejněná pravda", ve které popisuje příběh Solida Snaka, který zachránil svět před jadernou katastrofou. Tato kniha byla vládou ihned označena za kontroverzní a za plnou nesmyslů. Přesto ale kniha sklidila velký úspěch a její recenze se objevila dokonce i v novinách "The New york Mirror". V tomto článku najdete překlad této recenze.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 03.09.2007


[1] 2 3 4  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 17345 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout