Metal Gear Hideout

 27.6.2019


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Události [ seznam kategorií ]


[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »

Kojima na E3 nebude

274.pngČas zatlačit slzu, máme totiž smutnou zprávu. Hideo Kojima se rozhodl letos na E3 nepřijet a jako kompenzaci se pro nás rozhodl natočit alespoň interview s Markem MacDonaldem (na obrázku). Interview bude s největší pravděpodobností uveřejněno až v průběhu E3. Důvodem Hideova rozhodnutí může být zrušení jednoho z jeho projektů. To alespoň vyplývá z jeho posledních tweetů, ve kterých zmiňuje, že spousta jeho práce byla zbytečná. Hideo se dále na Twitteru zmínil o natáčení dabingu pro nějakou hru, které v něm vyvolávalo nostalgické pocity. Byl to snad dabing pro pokračování jedné z jeho her? Do úvahy tak mimo MGS připadá Zone of the Enders či pokračování Snatchera a Policenauts. Co na nás jen Kojima-san chystá? THX 2 Winley

Administrátor (snakeeater)

Datum: 30.05.2011


Co Hideo představí na příštím TGS?

241.pngLetošní Tokyo Game Show nebylo pro fanoušky Metal Gear série nic extra, jelikož nebylo prozrazeno takřka nic nového a bohužel jsme se nedočkali ani žádného zajímavého oznámení. Kojima však upřímně doufá, že již na příštím TGS bude moci ukázat svou novou hru. Existuje však skupina lidí, kteří by z rukou Kojimy raději viděli MGS5 než úplně novou hru. Už kdysi se Kojima zmínil, že o MGS5 skutečně uvažuje a na TGS dokonce řekl "Možná udělám pátý díl". A co vy? Viděli byste od Hidea raději něco zcela nového nebo další díl už teď obří Metal Gear série?

Administrátor (snakeeater)

Datum: 21.09.2010


Novinky z Tokyo Game Show

238.pngVšichni jsme s napětím očekávali, jaké Metal Gear novinky budou uveřejněny na letošním Tokyo Game Show. Již jsme vám naservírovali novou ukázku z MGS: Rising, ale to není vše! Na Sony konferenci bylo totiž oznámeno, že MGS: Rising vyjde na PS3 kompletně ve 3D, takže se můžeme těšit na parádní vizuální zážitek. Další informace se týká MGS3D, o kterém se stále neví ani to, zda-li to je plnohodnotná hra nebo pouhé tech-demo. Každopádně bylo oznámeno, že MGS3D na Nintendo 3DS skutečně vyjde a to v roce 2011. Doufejme, že se brzy dozvíme, co je vlastně MGS3D zač. Je totiž docela nepravděpodobné, že by se na cartridge vešel celý remake MGS3 v té úžasné grafice, která nám byla předvedena.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 16.09.2010


Kojima na E3

187.jpgPo odmítnutém rozhovoru v New Yorku, jeden ze zaměstnanců Konami potvrdil, že Kojima se ukáže na všech velkých konferencích (Microsoft, Sony a Nintendo) letošního E3. Nepřímo se tak opět potvrdilo, že Metal Gear Rising na E3 chybět nebude. Mimoto bude nejspíš mluvit ještě o Peace Walkeru a nějaké nové Konami hře pro Wii.

Redaktor (solid__snake)

Datum: 26.05.2010


Podpásovka

Universal, jedno zo štúdií ktoré vydávajú filmy exkluzívne pre HD-DVD, tak toto sme počúvali dlhí čas a asi sme nepomysleli že to môže byť inak. Avšak dnes prišla tvrdá rana firme Toshiba. Je to spôsobené tým že štúdiu Universal končí kontrakt s exkluzívnym vydávaním filmov na formát HD-DVD a ako sa zdá nechce v tom pokračovať. Je to tvrdá rana pre HD-DVD. Toto je asi koniec tej pomyslnej vojny formátov...

Redaktor (swat)

Datum: 10.01.2008


[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 17446 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout