Metal Gear Hideout

 7.7.2020


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Ostatní [ seznam kategorií ]


« | |... 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13  |

MGS bude žít dál...

V jednom německém článku se Hideo Kojima nechal slyšet, že Solid Snake v MGS4 sice zemře, ale MGS bude žít dál. Svět Metal Gearu se tak rozšíří o další epický příběh nové hlavní postavy. Hideo Kojima se už ale na dalších dílech nebude podílet tak jako doposud. Současné stanovisko tvrdí, že bude pouze producentem, ale šušká se, že když si pana Kojimu fanoušci doslova vynutí, bude se na dalších titulech podílet i do větší míry. Otázka je: "Budou další díly už ohrané a přeplácané nebo budou skutečně plnohodnotnými tituly, které budou fanoušci uctívat tak jako doposud?".

Administrátor (snakeeater)

Datum: 14.09.2007


Japonský trailer a nové figurky!

Na Gametrailers.com se objevila japonská verze traileru na MGS: Portable Ops Plus, který byl předveden na E3 2007. Portable Ops Plus vychází na počest 20. výročí Metal Gearu stejně jako nová série figurek, které můžete zakoupit na Play-Asia.com. Jedná se o figurky Solida Snaka(MGS2), Raidena(MGS2), Big Bosse(MGS3) a Solid Snaka(MGS4), který je ve dvou verzích - s maskou OctoCamo a bez ní. Obrázky se zobrazí po kliknutí na tlačítko "Čti dál". Čti dál

Administrátor (snakeeater)

Datum: 13.09.2007


Nová videa

Na internetu se objevila nová videa, která budou fanoušky Metal Gearu určitě zajímat. Prvním je videoprezentace Metal Gear Solid: Portable Ops Plus, které bylo vytvořeno ku příležitosti spuštění nového webu. Video je japonsky a popisuje módy hry.
Druhé video zachycuje modelky, které pózovali a poskytli svá těla pro modely členů Beauty and the Beast Unit.

Portable Ops video | Modelky Stream | Modelky HD

Administrátor (snakeeater)

Datum: 23.08.2007


Novinky

Po čase přinášíme nějaké ty novinky. Ani Hideo Kojima není dokonalý. Internetový server Kotaku.com Kojimu vyhodil ze své redakce, protože je podle nich příliš zasněný a nepohybuje se v realitě. Gamedesignérská tvorba má očividně těžký dopad na psychiku člověka :)
Dále bych rád oznámil, že registrace do newsletteru je nyní plně funkční. Dříve s ní byly drobné problémy.
Další novinkou je to, že vlastním PS3 :D Odpusťte mi to, ale musím to dát vědět světu! Jsem šťastný člověk :)

Článek o vyhazovu pana Kojimy

Administrátor (snakeeater)

Datum: 12.08.2007


Metal Gear kolekce opět k dostání

Metal Gear Solid 20th Anniversary: Metal Gear Solid Collection, Metal Gear Solid 20th Anniversary Music Collection stejně jako zvlášť znovuvydané Metal Gear tituly jsou nyní k dostání v e-shopu PlayAsia.com. Všechny hry jsou ale v japonské verzi, takže je pro nás nesmyslné si je kupovat. Naproti tomu Music Collection stojí za okamžitou koupi. Štastní majitelé této hudební kolekce si všimli, že některé části Main Themů jsou trochu upravené, aby příliš nepřipomínaly skladbu Winter Road od Georgyho Sviridova.

PlayAsia.com

Administrátor (snakeeater)

Datum: 05.08.2007


« | |... 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 19871 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout