Metal Gear Hideout

 7.7.2020


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Ostatní [ seznam kategorií ]


|1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13  |

Sam Fisher VS Solid Snake

Asi vás už párkrát napadlo, kdo by vyhrál v souboji Sam Fisher VS Solid Snake. Představme si, že se tyto dva charaktery sektají na bitevním poli, každý na opačné straně. Takže, kdo by vyhrál? Na IGN.com právě probíhá takový souboj a vy můžete hlasovat pro výherce.

IGN Hero Showdown - Sam Fisher VS Solid Snake

Administrátor (snakeeater)

Datum: 06.11.2007


Chyba playstation.com

Členové oficiálního Playstation fóra Playstation Underground obdrželi e-mail se seznamem her, které podporují WiFi. Mezi nimi byl i podivný titul s názvem MGS Portable Ops: Infinite War. Ryan Payton na tuto chybu ihned reagoval s tím, že se jedná o Portable Ops Plus. Ryan totiž dal projektu kódové označení Infinite War a to se nějak dostalo až tam, kam nemělo. Je třeba říct, že to kódové označení je otřesné. Možná proto nemají Ryana někteří lidé v lásce, protože v Kojima Productions nemá co dělat. Názor ať si udělá každý sám.
Takže titul MGS Portable Ops: Infinite War neexistuje - je to chyba a měla by být odpuštěna. Čti dál

Administrátor (snakeeater)

Datum: 16.10.2007


Super Smash Bros.Brawl - nový trailer

Na konferenci Nintenda byl představen nový trailer na hru Super Smash Bros.Brawl, ve které účinkuje i Solid Snake. Sice se v tomto videu objeví jen na okamžik, ale je tam! :)

Download | Stream

Administrátor (snakeeater)

Datum: 10.10.2007


Shadow Moses v Super Smash Bros.Brawl!

Solid Snake má ve hře Super Smash Bros.Brawl pro Nintendo Wii vlastní arénu a tou je stará dobrá základna na Shadow Moses. Solid Snake v akci byl společně s touto arénou představen v novém traileru, který se objevil jako stream na oficiálních stránkách hry a poté i ke stažení na Gametrailers.com. Mimo tohoto videa vyšly i další ukázky hry, které představují i komunikaci přes Codec! Vypadá to, že si tvůrci velice váží Snakovy návštěvy Mariovy bojové arény.

Nová videa | Nové screenshoty

Administrátor (snakeeater)

Datum: 02.10.2007


Snake v Super Smash Bros. Brawl

Jak je již dlouhou dobu známo, Solid Snake se objeví jako jedna z hratelných postav ve Wii hře Super Smash Bros. Brawl. Na internetu se ohledně jeho role objevila spousta informací a obrázků, stačí se podívat na odkaz níže.
V této hře je také hudba speciálně pro Solida Snaka. Jedná se o remix skladby z MGS4 traileru, který byl předveden na E3 2006 a je to bomba, stojí za poslech.

Info o Snakovi | Hudba

Administrátor (snakeeater)

Datum: 22.09.2007


|1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 19871 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout