Metal Gear Hideout

 3.12.2020


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Ostatní [ seznam kategorií ]


|1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12  ... | | »

Metal Gear kam se podíváš

253.pngStejně jako Snake bez problémů infiltruje i ty nejstřeženější základny, tak se i samotné Metal Gear sérii daří infiltrovat jiné herní světy. Měli jsme tu již spolupráci se Super Smash Bros., LittleBigPlanet či Assasin's Creed, avšak špičkou ledovce je MGS: Peace Walker, ve kterém můžete lovit dinosaury po vzoru Monster Hunter nebo skákat do sena jako Ezio z Assasin's Creeed. A aby toho nebylo málo, ve hře bylo šikovně zakomponováno hned několik komerčních produktů. Tím to však celé nekončí. Čti dál

Administrátor (snakeeater)

Datum: 18.12.2010


Modern War Gear Solid part 3

252.jpgMetal Gear parodií není nikdy dost. A těch dobrých je ještě míň. Popravdě, nejsou skoro žádné. To však napravuje filmařská skupina, která si říká "Beat Down Boogie." Těm se podařilo natočit opravdu skvostný a novinkyhodný kousek, jež čítá již tři části a stále jim to není dost. V této parodii, kde hlavní roli mají Old Snake (MGS4) a Ghost (CoD:MW2), bojují proti hrozbě jménem Modern Gear. Jak jim to jde? No podívejte se sami. Videa můžete streamovat dále v novince. Už se nemůžeme dočkat další části... Čti dál

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 15.12.2010


MGS kolekce

248.jpgNa stránce thegameheadz se objevilo interview, ve kterém je zpovídán (bohužel anonymně) jeden z pracovníků Sony. Článek se týká zpětné kompability PS3 s hrami, které vyšly na dvou předešlých konzolích PlayStation. Pro nás je ale nejdůležitější informací to, že Konami nejpíš chystá MGS koleckci v HD rozlišení. Na PS3 už několik takovýchto kolekcí vyšlo a setkaly se s obrovským úspěchem, takže by to nebylo žádné překvapení. Samozřejmě to není nic oficiálního, proto by se to mělo brát spíše s rezervou.

Interview

Redaktor (solid__snake)

Datum: 04.11.2010


Raiden v Assasin's Creed

246.pngJak si ještě určitě pamatujete, mezi Ubisoftem a Konami už nějakou dobu funguje úzká spolupráce. Zatím se to promítlo pouze na MGS hrách - v MGS4 jste si mohli vyzkoušet Altairův oblek, v Peace Walkeru zase mise v Assassinském stylu. Tentokrát je tomu ale naopak. V novém díle Assassin's Creed: Brotherhood se totiž objeví speciální Raidenův oblek jako jeden z bonusů.

Zdroj: ps3mania

THX 2 Rick Deckard & kuki164

Redaktor (solid__snake)

Datum: 03.11.2010


Kojima promluvil o své nové hře

243.jpgHideo Kojima se na svém Twitteru zmínil o své nové hře. Jeho tým, který se zatím skládá z pouhých deseti členů, se před dvěma dny poprvé sešel právě kvůli tomuto záhadnému projektu. Plánování, realizace nových nápadů, testování - to vše bude čekat Kojimův tým v příštích dnech. Jaká hra to vlastně má být ale Hideo samozřejmě neprozradil.

Zdroj: Twitter

Redaktor (solid__snake)

Datum: 16.10.2010


|1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12  ... | | »


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 21401 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout