Metal Gear Hideout

 19.2.2020


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Ostatní [ seznam kategorií ]


|1 [2] 3 4 5 6 7 8 9  ... | | »

Nové ukázky FOX Enginu

326.pngPrvní ukázky nového FOX Enginu od Kojima Productions jsme mohli vidět již před E3 2011. Zatímco tehdy jsme byli přesvědčeni, že je engine chystaný hlavně na Kojimovu úplně novou hru, nyní to vypadá, že jednou z prvních her, která bude engine využívat, bude MGS5, resp. pokračování MGS série, o kterém jsme se zmínili v předchozí novince. FOX Engine se mimo jiné zaměřuje na transformaci reálných objektů do digitální podoby, přičemž důkazem je tento obrázek, kde na jedné straně je reálná kancelář v Kojima Production, na straně druhé jeho digitální verze. Co je realita a co pouhá 3D grafika? Odpověď společně s modelem koně najdete zde.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 02.03.2012


Nový Metal Gear Solid na obzoru

325.jpgOd 5. do 9. března se bude v San Franciscu konat další ročník oblíbené konference herních vývojářů GDC. Kojima Productions při této příležitosti spustili nové stránky informující o náboru nových vývojářů přímo na konferenci. To by ovšem nebylo tak zajímavé, kdyby vývojáře nelákali na vývoj nového MGS na konzole a PC. Hra bude podle všeho vyvíjena v novém FOX enginu. Co je zajímavé, tak na úvodní stránce webu je tento MGS označován jako "NEXT" MGS. Slovíčko next (=další) je z nějakého důvodu v uvozovkách. To přispělo spekulacím, že nepůjde o canon pokračování série, ale pouze o titul zaměřený na online multiplayer, čemuž nasvědčují také nedávno vypnuté servery MGO. Dále v novince naleznete první dva artworky, které se v souvislosti se hrou na stránkách objevily. UPDATE: Přidán nový obrázek. Čti dál

Administrátor (snakeeater)

Datum: 22.02.2012


GT recenze na HD kolekci

311.jpgMy v Evropě si budeme muset ještě nějaký ten měsíc počkat, zatímco v ostatních regionech tolik očekávaná MGS HD kolekce vychází už dnes. Herní server Gametrailers ji proto orecenzoval a udělil pěknou známku, rovných 9/10.

Recenze na GT

Redaktor (solid__snake)

Datum: 08.11.2011


OPSM láká na nové MG info

308.jpgOficiální UK Playstation magazín na poslední stránce pozívá na své příští číslo, kde slibuje odhalení nových informací o nejmenované hře, kterou ale každý správný MG fanoušek bezpečně pozná podle ikonického vykřičníku. O co půjde samozřejmě nikdo neví. Může to být recenze na HD kolekci nebo možná tolik očekávané novinky o Risingu... Nezbývá než čekat.

Zdroj: The Snake Soup

Redaktor (solid__snake)

Datum: 28.10.2011


Nové screenshoty z HD kolekce

290.jpgNa internetu se objevila další várka screenshotů z očekáváné MGS HD kolekce, převážně z MGS2. Už minule jsme zmiňovali případný návrat VR-misí ze Substance verze, tyto screenshoty to už definitivně potvrzují. Kojima pak na svém Twitteru ukázal ještě jednu fotku, tentokrát opět z MGS3, kde je nádherně vidět, jak si s těmito HD verzemi v Kojima Productions pohráli.


Screenshoty: MGS2 | MGS3
Zdroje: Gaming Everything | Andriasang
THX 2 ra1d3n & kuki164

Redaktor (solid__snake)

Datum: 24.08.2011


|1 [2] 3 4 5 6 7 8 9  ... | | »


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 18506 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout