Metal Gear Hideout

 15.10.2019


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Nový Metal Gear Solid na obzoru

Datum: 22.02.2012
Kategorie: Ostatní [ seznam kategorií ]

Administrátor (snakeeater)

325.jpg Od 5. do 9. března se bude v San Franciscu konat další ročník oblíbené konference herních vývojářů GDC. Kojima Productions při této příležitosti spustili nové stránky informující o náboru nových vývojářů přímo na konferenci. To by ovšem nebylo tak zajímavé, kdyby vývojáře nelákali na vývoj nového MGS na konzole a PC. Hra bude podle všeho vyvíjena v novém FOX enginu. Co je zajímavé, tak na úvodní stránce webu je tento MGS označován jako "NEXT" MGS. Slovíčko next (=další) je z nějakého důvodu v uvozovkách. To přispělo spekulacím, že nepůjde o canon pokračování série, ale pouze o titul zaměřený na online multiplayer, čemuž nasvědčují také nedávno vypnuté servery MGO. Dále v novince naleznete první dva artworky, které se v souvislosti se hrou na stránkách objevily. UPDATE: Přidán nový obrázek.

Jak si můžete všimnout, na obou artworcích je Big Boss, přičemž na jednom z nich mu po boku stojí pes, který je také na nášivce na Big Bossově rameni. Zdá se tedy, že Militaries Sans Frontieres je minulostí a nahradila ho nová skupina, jejíž název je na nášivce napsán. Z důvodu nízkého rozlišení se nám ale nápis nedaří přečíst. Že by Sneaking Dogs? :) UPDATE: Kojima uveřejnil detail nášivky. Ukázalo se, že je na ní ve skutečnosti napsáno "Diamond Dogs".
Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 18003 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout