Metal Gear Hideout

 19.2.2020


Informace

  • Počet článků: 42
  • Celkem přečtení: 93330

Události, reportáže, teorie, zajímavosti - to vše najdete v sekci Články. Máte-li zájem podílet se na psaní článků, pošlete nám e-mail, prosím.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

TAJEMSTVÍ PATRIOTŮ ODHALENO!

Počet přečtení: 1993
Kategorie: MGS: PO [ seznam kategorií ]

Administrátor (snakeeater)

patriotssecret.png POZOR! Nečtěte tento článek, pokud jste nehráli MGS: Portable Ops a nechcete si zkazit zážitek ze hry! Tento článek obsahuje šokující zjištění o původu Patriotů a o jeho členech!! Jedno z největších tajemství MGS vesmíru je odhaleno v Portable Ops a Hideout vám ho nyní přináší!

Hezky od začátku. V MGS3 jsme se dozvěděli, že obrovská suma peněz - The Philosopher's Legacy - byla rozdělena na 2 části. Jednu získala CIA a ta druhá...zmizela. The Boss za sebou zanechala odkaz a tím odkazem byla touha Big Bosse a Ocelota zbavit svět Philosophers. Po celý incident v MGS3 Ocelot pracoval pro "někoho". Tento neznámý "někdo" měl v plánu zničit Philosophers a také změnit řád světa. Přeměnit lidskou společnost v to, co chtěl on. V Portable Ops Gene za pomocí Metal Gearu zničil Philosophers a Ocelotovi se podařilo získat druhou polovinu Philosopher's Legacy. Tak zůstala veškerá moc v rukou Ocelota a "někoho". Bylo ale rozhodnuto, že do skupiny musí být naverbován i Big Boss jako loutka, která se dá ovládat. A tak jsou zrozeni Patrioti - společenstvo, které zničilo Philosophers. Společenstvo, jejichž členy jsou 3 lidé - Big Boss, Ocelot a velitel celé skupiny, jehož identita je neznámá. Překvapeni??

Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 18506 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout